Makijaż Permanentny Ust

 

Marzycie o zmysłowych i ponętnych ustach, które by przyciągały uwagę mężczyzn a u kobiet będą wzbudzały zazdrość? W swojej torebce macie kilka pomadek lub konturówek i stale poprawiacie makijaż starając się by linia ust była symetryczna a kolor idealny? Zapomnijcie o tym!

Wykonajcie makijaż permanentny ust i cieszcie się komfortem i perfekcyjnym pięknem w każdej chwili.

Dzięki makijażowi permanentnemu możecie:

 • wyrównać asymetrię ust
 • nadać odpowiedni kolor ustom
 • delikatnie powiększyć usta
 • podkreślić usta

Makijaż permanentny ust to doskonała propozycja dla tych z was które pragną mieć usta o idealnym kształcie i w pięknym kolorze na dłuższy czas. Po zabiegu wystarczy delikatnie odświeżyć usta błyszczykiem. W ten sposób pozbędziesz się z torebki niepotrzebnych konturówek i pomadek, a twoje życie stanie się łatwiejsze.

Lip Light – rozświetlenie i odmłodzenie ust
Polega na delikatnym wycieniowaniu skóry nad górną wargą jasnym odcieniem pigmentu. W ten sposób można podkreślić serduszko ust i zatuszować drobne zmarszczki.

Makijaż permanentny ust – pielęgnacja przed zabiegiem
Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje. Podczas zabiegu skóra ust ulega naruszeniu, co może uaktywnić opryszczkę. Dlatego 3 dni przed zabiegiem najlepiej przyjmować preparat przeciwwirusowy np. Hewiran. Lek należy przyjmować tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust.

Makijaż permanentny ust – pielęgnacja po zabiegu
Usta po zabiegu będą obrzęknięte o skóra wokół nich zaczerwienione lecz objawy te szybko ustępują. Bezpośrednio po zabiegu usta będą bardzo intensywnego koloru. Dotyczy to nawet delikatnego makijażu. Nie ma się czym martwić ponieważ w ciągu 4 do 7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. W tym czasie skórę poddaną zabiegowi nie wolno myć mydłem oraz nie należy korzystać z basenu, sauny i solarium. Nawilżaj usta i smaruj je kilka razy dziennie kremem poleconym przez linergistkę. Ze względu na wyłuszczenie się naskórka obowiązkowo wykonywany jest drugi zabieg ( tzw. korekta) celem uzupełnienia i wzmocnienia makijażu (korekta wykonywana jest w ramach podstawowej ceny makijażu permanentnego).

Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Makijaż permanentny ust – przeciwwskazania do zabiegu
Czasami nie można wykonać makijażu permanentnego oczu albo należy odsunąć zabieg w czasie jeśli:

 • przechodzisz Infekcję wirusową
 • jesteś chora na cukrzycę lub łuszczycę
 • przyjmujesz leki sterydowe
 • masz aktywną opryszczkę na ustach ( zabieg możesz wykonać 2 tygodnie od jej zagojenia )
 • po ostrzyknięciu ust kwasem hialuronowym (zabieg można wykonać po 4 tygodniach )
 • jeśli twoje usta są suche i popękane
 • jesteś w ciąży lub karmisz piersią