Makijaż Permanentny Oczu

 

Marzycie o wyrazistym, głębokim spojrzeniu? Macie dość codziennego malowania kresek i zerkania w lustro czy makijaż jest w porządku? Makijaż permanentny oczu pozwoli optycznie zagęścić linię rzęs dla tych z was, które nie malują się mocno na co dzień. Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie, a zarazem stanowi piękną oprawę oczu. Jeśli na co dzień lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka. Twoje oczy będą zawsze wyraziste i nienagannie piękne nie zależnie od sytuacji.

Wake – Up
W trakcie zabiegu specjalnym białym pigmentem rozświetlany jest obszar tuż nad linią kreski górnej oka. Dzięki temu oko zostaje rozświetlone, a spojrzenie zyskuję dużo świeżości.

Makijaż permanentny oczu – przed zabiegiem
Przed zabiegiem makijażu permanentnego oczu wyśpijcie się dobrze i zadbajcie aby wasze oczy były wypoczęte. Na kilka dni przed zabiegiem nie wykonujcie henny rzęs.

Makijaż permanentny – tuż po zabiegu
Zabieg makijażu permanentnego jest wykonywany na zamkniętych oczach które zostały znieczulone. Tuż po zabiegu oczy mogą być zaczerwienione i obrzęknięte lecz objawy te szybko ustępują. Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna. Dotyczy to nawet delikatnego makijażu. Nie ma się czym martwić ponieważ w ciągu 4 do 7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. W tym czasie skórę poddaną zabiegowi nie wolno myć mydłem oraz nie należy korzystać z basenu, sauny i solarium. Do pielęgnacji skóry pigmentowanej należy używać kremu poleconego przez linergistkę. Ze względu na wyłuszczenie się naskórka obowiązkowo wykonywany jest drugi zabieg ( tzw. korekta) celem uzupełnienia i wzmocnienia makijażu (korekta wykonywana jest w ramach podstawowej ceny makijażu permanentnego). Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Makijaż permanentny oczu – przeciwwskazania do zabiegu
Czasami nie można wykonać makijażu permanentnego oczu albo należy odsunąć zabieg w czasie jeśli:

  • przechodzisz Infekcję wirusową
  • jesteś chora na cukrzycę lub łuszczycę
  • przyjmujesz leki sterydowe
  • masz infekcję lub choroby oczu
  • jesteś w ciąży lub karmisz piersią
  • używasz preparatu na porost rzęs (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić)
  • masz przedłużane lub zagęszczane rzęsy (należy je zdjąć przed zabiegiem )