NAGRODY

 

Nagroda Beauty Forum Award 2013/14 Würtenberger, znana firma konsultingowa, przeprowadziła w Niemczech ogólnonarodowe reprezentatywne badanie rynku na rzecz Beauty Forum Awards. Badanie, w którym wzięły udział kosmetyczki, miało na celu wyłonienie liderów rynku w zakresie innowacji i skuteczności [performance quality]. Marka Long-Time-Liner® ponownie zdobyła pierwsze miejsce, potwierdzając znakomitą jakość i skuteczność.

Prix d’honneur de la beauté To honorowe wyróżnienie przyznano założycielowi firmy, Panu Waltraudowi Kuffnerowi, za jego życiowe osiągnięcie. Forum Urody przyznaje tę nagrodę wyróżniającym się osobowościom z branży kosmetycznej. Waltraud Kuffner, wyraźnie szczęśliwy i dumny z tego zaszczytu, przyjął nagrodę osobiście z rąk prof. dr Manga. Jürgen Volpp, Dyrektor Zarządzający Health and Beauty, także uczestniczył w tym wydarzeniu i wygłosił specjalne przemówienie.

Readers’ Choice Award 2011/2012 Pierwsze miejsce podczas ceremonii rozdania nagród Readers’ Choice Award 2011/2012 – Co dwa lata, na podstawie wyników kwestionariusza wypełnianego przez wykwalifikowanych specjalistów z branży, magazyn Beauty Forum ogłasza zwycięzców w 11 kategoriach. Fakt, że firma Long-Time-Liner® jest od dawna zwycięzcą w kategorii Makijaż Permanentny oraz po raz trzeci z rzędu zgarnęła nagrodę Beauty Forum mówi sam za siebie.

Pierwsze miejsce Beauty Forum Award 2012 Würtenberger, znana firma konsultingowa, przeprowadziła w Niemczech ogólnonarodowe reprezentatywne badanie firm kosmetycznych w imieniu Beauty Forum Award 2012. Celem było wyłonienie lidera rynku w zakresie innowacji i portfela usług. Marka Long-Time-Liner® została wyróżniona najwyższą nagrodą podczas gali rozdania nagród w Baden-Baden.

 

Nagroda

Beauty Forum Award 2010 LISTOPAD 2010 – firma LONG-TIME-LINER® otrzymała nagrodę czytelników niemieckiego wydania magazynu BEAUTY FORUM w plebiscycie „Readers Choice 2010/2011″ w kategorii „Najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego”. LONG-TIME-LINER® już po raz 4 z rzędu został wybrany przez prestiżowy magazyn „Beauty Forum” PRODUKTEM ROKU w kategorii Makijaż permanentny. Konkurs organizowany jest co dwa lata, na podstawie badań specjalistów oraz głosowania czytelników wyłaniani są zwycięzcy w 11 kategoriach.

Readers’ Choice Award 2009/2010 Pierwsze miejsce podczas ceremonii rozdania nagród Readers’ Choice Award 2009/2010 – Co dwa lata, na podstawie wyników kwestionariusza wypełnianego przez wykwalifikowanych specjalistów z branży, magazyn Beauty Forum ogłasza zwycięzców w 11 kategoriach. Fakt, że firma Long-Time-Liner® jest od dawna zwycięzcą w kategorii Makijaż Permanentny oraz po raz drugi z rzędu zgarnęła nagrodę Beauty Forum mówi sam za siebie. Najważniejsze jest to, że firma budowana wokół postaci Waltraud Kuffner od 20 lat zapewnia niedoścignioną jakość oraz innowacyjność na rynku zabiegów i produktów upiększających. LONG-TIME-LINER® już po raz 3 z rzędu został wybrany przez prestiżowy magazyn „Beauty Forum” PRODUKTEM ROKU w kategorii Makijaż permanentny. Konkurs organizowany jest co dwa lata, na podstawie badań specjalistów oraz głosowania czytelników wyłaniani są zwycięzcy w 11 kategoriach.

Beauty Forum Award 2008 Pierwsze miejsce podczas ceremonii rozdania nagród Beauty Forum Award 2008 – Uznana firma specjalizująca się w badaniach rynku Würtenberger przepytała salony i firmy kosmetyczne na obszarze Niemiec w związku z konkursem Beauty Forum Award 2008. Celem tego badania było określenie lidera rynku, który dużą rolę przykłada do innowacyjności i portfela usług. Firma Long-Time-Liner® otrzymała główną nagrodę podczas uroczystej gali zorganizowanej w Baden-Baden.

Readers’ Choice Award 2007/2008 Pierwsze miejsce podczas ceremonii Readers’ Choice Award 2007/2008 – Rok 2008 rozpoczął się bardzo udanie wraz z przyznaniem w styczniu firmie Long-Time-Liner® nagrody „Beauty Forum Readers’ Choice Award”. Nagroda ta została przyznana w kategorii „Makijaż Permanentny”. Magazyn specjalistyczny Beauty Forum przepytał 6000 kosmetologów o ich zdanie odnośnie najlepszego produktu w roku 2007/2008. Po podliczeniu wyników tego badania ogłoszono, że zwycięzcą została firma Long-Time-Liner®

Beauty Forum Award 2000 Nagrody Beauty Forum Award 2000 – Progres i wizja są najważniejsze. W październiku 2000 roku firma Long-Time-Liner® otrzymała nagrodę Beauty Award w kategorii najbardziej innowacyjnej firmy w branży.

Międzynarodowe Konkursy Pierwsze miejsce podczas międzynarodowych konkursów – Corinna Kuffner, „mistrzyni handlu” oraz córka założycielki firmy Waltraud Kuffner, została w 1997 roku wyróżniona w kategorii makijaż permanentny podczas krajowego i międzynarodowego konkursu. Już po raz 4 z rzędu Long Time Liner® Conture® Make-up został wybrany przez prestiżowy magazyn „Beauty Forum” PRODUKTEM ROKU w kategorii Makijaż permanentny. Konkurs organizowany jest co dwa lata, na podstawie badań specjalistów oraz głosowania czytelników wyłaniani są zwycięzcy w 11 kategoriach.